Artık Susma 4 Ekim 2017 izle, Son Bölüm izle Full
Sitemizde 84 kategoride toplam 5577 dizi bulunmaktadır.

Artık Susma 4 Ekim 2017 izle

1.972 kez izlendi.

IMDB:

4 Ekim 2017 tarihinde eklendi.

Dizinin Son Bölümü

Artık Susma 4 Ekim 2017 izle
 

Artık Susma izle full

 Artık Susma izle,  Artık Susma Son Bölüm Full Tek Parça  izle,  Artık Susma 4 Ekim 2017 günü  Artık Susma Dizisinin .Bölümünü Full izle,  Artık Susma Son Bölüm  Fragmanını izle, Artık Susma Bugünki  bölüm izle , Artık Susma Dünkü bölüm izle,  Artık Susma   .Bölüm izle Full Artık Susma son bölüm izle Artık Susma Online Full izle, Artık Susma   .Bölüm Donmadan FULL Reklamsız HD izle, Artık Susma Canlı izleArtık Susma Yeni bölüm izle,  Artık Susma Full hd Tek parca izle, Artık Susma 4.10.2017 izle, Artık Susma   .Bölüm Youtube izle, Artık Susma 4 Dizisini izle

Yorumlar

 1. Alişan DAĞIDIR dedi ki:

  Murat bey madem annesini aramaya geldi.Ileri geri konusmasini hoş karsilamiyorum.Gecmisde hatalar var.Mademki anneni aramaya geldin.Sus.Konuşmalarını dusunerek yap.Tv.ler heyecanı cok sever.Pişman olacağın bir konuşmayı sakin yapma. Duruşunu bozma ve sonucu bekle.

 2. MF dedi ki:

  Oyle saf gibi görünüp, kızı kuyumcudan sonra
  Evin yolunu mu gösterdin? Öyleyse – kızda baktı ki
  Evlilik düşüncesi uzak – borcum var dedi !
  Hemen olmaza sığınıp , vazgeçtim deyip çıktın
  Fötörlü abi! Sen var ya ! Dişi düğeyi kurbanlık
  Almak için gelene erkektir bakmayın cinsiyetine
  Der misin demez misin? Dersin dersiiin. Saf değildin saf değil …sadece senin istediklerin olmadı bu evlilik hikayesinde …bu sayede tanındında!!!
  Kurbana iyi satışlar!!!

 3. gülser dedi ki:

  Sevgili seda hanım,bu gün, murat için arayan bir bayan Hale hanımın annesiyle ilgili bir bilgi paylaştı.Hastanede konuşulan bir olayda annesinin ifadesine göre, verdiğim bir karar nedeniyle benimle konuşmuyor demiş! bu konu çok önemli bence, ihtimal ki varsa çocuk olayından sonra ölünceye kadar annesini affetmemiş! bence öldüğü söylenmiştir hale hanıma. bu günkü basına konuşma sırasında, içten içe bir sevinç hissettim kendisinde. Umarım her şey güzel olur, mutlu sonla biter. Temennim bu yönde! Büyük bir dram bu her iki taraf için de çok zor. Sonucu merakla bekliyorum. sevgiyle kalın.